DSO

17 871 24 03

Informacje o wprowadzeniu dłuższej przerwy :)

Czcigodni Pedagodzy i Słuchacze Diecezjalnego Studium Organistowskiego w Rzeszowie,

na wyraźną prośbę wielu z Was oraz w związku z rzeczywistą potrzebą Ksiądz Dyrektor podejmuje decyzję o wprowadzeniu jednej dłuższej przerwy pomiędzy zajęciami sobotnimi. Będzie ona miała miejsce od godziny 11.25 (po 4 godzinie zajęć) i potrwa 20 minut. Pozostałe zajęcia będą zatem przesunięte odpowiednio o 15 minut. W tym czasie będzie można spokojnie spożyć drugie śniadanie, wypić kawę czy herbatę, odpocząć, porozmawiać z koleżankami i kolegami etc. Uaktualniony plan jest tutaj.

W związku z powyższym od II semestru wprowadza się całkowity zakaz spóźniania się na zajęcia oraz spożywania posiłków i napojów podczas zajęć (na co dotychczas ze względu na krótkie przerwy przymykaliśmy oczy). Nauczycieli zapraszamy do wyznaczonego pomieszczenia, gdzie można będzie napić się kawy lub herbaty, spotkać i porozmawiać o bieżących sprawach naszej szkoły.

Wszystkim, którzy podczas minionej sesji pięknie zaliczyli przedmioty teoretyczne i praktyczne, serdecznie gratulujemy. Tym, którzy jeszcze są w trakcie, życzymy powodzenia. Przypominamy, że sesja poprawkowa kończy się 16 marca, jednakże ze względu na nieobecność w tym dniu ks. Lucjana Dyki (dzień skupienia w Sandomierzu), należałoby zaległe egzaminy złożyć tydzień wcześniej. Dodatkowa możliwość będzie podczas zgrupowania w dniu 16 lutego.

Życzymy dobrego odpoczynku i czekamy na Was w drugim semestrze.  

W imieniu Księdza Dyrektora DSO oraz Grona Pedagogicznego
ks. Lucjan

Copyright 2014 © www.dsorzeszow.pl

Realizacja Magico.pl

Do góry